Zakup spółek

Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest zakup spółek. Kupujemy firmy, spółki, w każdym stanie finansowym. Szczególnie interesują nas firmy zadłużone, w stanie upadłości.  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam nie tylko na prawidłową ocenę możliwości każdej firmy, ale również dobrze wiemy jak poradzić sobie z większością trudności. To pozwala nam podejmować ryzyko i dokonywać zakupu firm nawet w katastrofalnej sytuacji gospodarczej. Potrafimy pomóc, gdyż klienci naszej firmy są naszym największym dobrem. Dzięki uczciwemu traktowaniu naszych partnerów zdobyliśmy i dochowaliśmy zaufania już ponad tysiąca podmiotów. Od 30 lat staramy się działać fair. Do naszych zasad należy:

  • prostota i jasność działań – nasze działania są jawne, zawsze podajemy co i dlaczego robimy;
  • przejrzystość dokumentów – przekonaj się, nasze umowy są krótkie i proste, bez drobnego druku i zawiłych sformułowań prawnych;
  • rzetelność – dokładnie sprawdzamy stan przejmowanych firm. Unikamy dzięki temu późniejszych kłopotów i pretensji, a obie strony kontraktu mają pełną świadomość sytuacji firmy;
  • uczciwość- nasze propozycje zakupu zawsze są kalkulowane tak, by realnie oddawały stan przejmowanej firmy, nie liczymy na zyski nadzwyczajne.
  • szybkość – ale nie pośpiech, bez zbędnej zwłoki przeprowadzamy całą procedurę, nie rozwlekamy sprawy. Wiemy, że dla firmy w trudnej sytuacji czas jest równoważny pieniądzom.

Cała procedura, opisana bardziej szczegółowo na stronie Procedury, zmierza do tego, by strony na zasadach partnerskich doszły do porozumienia korzystnego dla obu stron. Działamy bowiem zgodnie z zasadą, że każdy klient powinien po transakcji być usatysfakcjonowany na tyle, by kiedyś do nas jeszcze wrócić, a w każdej sytuacji by nas polecić innym.

Bardzo ważnym aspektem naszej działalności jest ochrona jaką roztaczamy nad naszymi klientami. Przede wszystkim zdejmujemy z nich odpowiedzialność za zobowiązania przejmowanej firmy. Jak jest to istotny element transakcji wie tylko ten, nad kim taka odpowiedzialność ciąży.  To nasz jeden z najważniejszych atutów. Bez względu na to jak dalej potoczy się sytuacja firmy, TY śpisz spokojnie.

Dlatego też zakup spółek jest naszą domeną.