Skup zadłużonych spółek – spółki do kupienia

Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest zakup spółek. Kupujemy firmy i spółki w każdym stanie finansowym. Szczególnie interesują nas firmy zadłużone, w stanie upadłości oraz wystawione spółki do kupienia. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam nie tylko na prawidłową ocenę możliwości każdej firmy, ale również dobrze wiemy, jak poradzić sobie z większością trudności. To pozwala nam podejmować ryzyko i dokonywać zakupu firm nawet w katastrofalnej sytuacji gospodarczej. Potrafimy pomóc, gdyż klienci naszej firmy są naszym największym dobrem. Nasze usługi zaczynają się od słów – kupię spółkę, a w dalszej perspektywie zajmujemy się czynnościami prawnymi. Dzięki uczciwemu traktowaniu naszych partnerów zdobyliśmy i dochowaliśmy zaufania już ponad tysiąca podmiotów. Od 30 lat staramy się działać fair. Do naszych zasad należy:

  • prostota i jasność działań – nasze działania są jawne, zawsze podajemy co i dlaczego robimy;
  • przejrzystość dokumentów – przekonaj się, nasze umowy są krótkie i proste, bez drobnego druku i zawiłych sformułowań prawnych;
  • rzetelność – dokładnie sprawdzamy stan przejmowanych firm. Unikamy dzięki temu późniejszych kłopotów i pretensji, a obie strony kontraktu mają pełną świadomość sytuacji firmy;
  • uczciwość- nasze propozycje zakupu zawsze są kalkulowane tak, by realnie oddawały stan przejmowanej firmy, nie liczymy na zyski nadzwyczajne.
  • szybkość – ale nie pośpiech, bez zbędnej zwłoki przeprowadzamy całą procedurę, nie rozwlekamy sprawy. Wiemy, że dla firmy w trudnej sytuacji czas jest równoważny pieniądzom.

Kupno zadłużonej spółki – co nas interesuje?

Nasza działalność obejmuje głównie kupno spółek zadłużonych, które ze względu na zaistniałe problemy musiały zaprzestać swojej działalności. Ich rodzaj nie stanowi dla nas jednak ograniczeń, kupimy zarówno spółkę akcyjną, spółkę komandytową, jak i z ograniczoną odpowiedzialnością. Zanim zdecydujemy się na podpisanie umowy, dokładnie wyceniamy budynki wraz z wyposażeniem stanowiące przedmiot sprzedaży. Zadłużona spółka jest kupowana przez nas, by pozwolić Ci uniknąć problemów związanych ze spłatą wierzytelności oraz całkowitej utraty środków do życia – jeśli interesuje Cię opcja, typu kupię spółkę komandytową, to zdecydowanie zachęcamy do kontaktu. Zajmujemy się również takimi rozwiązaniami jak – kupię spółkę akcyjną.

Poza skupem zadłużonych spółek prowadzimy również likwidację firm oraz całkowitą przemianę podmiotów gospodarczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku kupimy firmę w każdym stanie, ponieważ nie uważamy tego za biznes. Kupujemy, aby wspomóc przedsiębiorców w trudnej sytuacji, a przejęcie zadłużonej spółki to tylko jedno z naszych działań. Nasi potencjalni klienci odczuwają ogromną ulgę, czytając nasze ogłoszenia w stylu kupię spółkę z długami – nie mogą po prostu wierzyć, że jest to możliwe. Otóż jest, dlatego warto skorzystać z takiej okazji.

Proces kupna spółki z długami

Kupno zadłużonej firmy wymaga od nas dokładnej analizy rynkowej związanej z kosztami, jakie będziemy musieli ponieść za ogłoszenie upadłości oraz spłatę należności. Kupujemy zadłużone spółki, wyceniając ich wartość zgodnie z prawem, najpierw jednak podajemy konkretną propozycję właścicielom, którzy mają możliwość dalszych negocjacji. Dopiero po burzliwych rozmowach powstaje ostateczna oferta określająca warunki, na jakich kupujemy zadłużone spółki. Wszelkie formalności podpisywane są przy obecności notariusza, aby przejęcie firmy odbyło się legalnie.

Cała procedura, opisana bardziej szczegółowo na stronie Procedury, zmierza do tego, by strony na zasadach partnerskich doszły do porozumienia korzystnego dla obu stron. Działamy bowiem zgodnie z zasadą, że każdy klient powinien po transakcji być usatysfakcjonowany na tyle, by kiedyś do nas jeszcze wrócić, a w każdej sytuacji by nas polecić innym.

Bardzo ważnym aspektem naszej działalności jest ochrona jaką roztaczamy nad naszymi klientami. Przede wszystkim zdejmujemy z nich odpowiedzialność za zobowiązania przejmowanej firmy. Jak jest to istotny element transakcji wie tylko ten, nad kim taka odpowiedzialność ciąży.  To nasz jeden z najważniejszych atutów. Bez względu na to jak dalej potoczy się sytuacja firmy, TY śpisz spokojnie.

Dlatego też zakup spółek jest naszą domeną.