Kilka słów o naszej firmie

Poufność naszą największą troską

FAKTY

32
lat doświadczenia
15
pracowników
9435
kupionych firm
100%
zadowolonych klientów

Nasze usługi

Skup zadłużonych spółek – spółki do kupienia

Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest zakup spółek. Kupujemy firmy i spółki w…

Likwidacja firm

Czasami konieczna staje się likwidacja firm. Brak pomysłu na dalsze prowadzenie biznesu…
Procedura zakupu

Pracują dla Was

Adwokaci

W naszym zespole pracują aktualnie adwokaci  o łącznym stażu grubo ponad 40…

Biegli księgowi

Biegli księgowi zwykłej firmie nie są często potrzebni. Inaczej ma się sprawa,…

Audytorzy

Audytorzy są niezwykle istotni dla naszej firmy. To oni prowadzą badanie stanu…

Zarząd

Zarząd spółki to nasza firma w pigułce. Sposób działania Zarządu to przede…

Nasz zespół

3
Adwokaci
4
Biegli księgowi
5
Audytorzy
1
Zarząd
kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij

Krótka historia

Krótka historia

Od prawie trzydziestu lat pomagamy polskim przedsiębiorcom. Początki firmy sięgają rodzącego się w 1990 kapitalizmu. 25 maja 1990 roku powstaje spółka PB Akord zarejestrowana jeszcze w Państwowym Biurze Notarialnym. Spółka ta była pierwszą firmą, po upadku komuny, która obracała spółkami, kupowała, przekształcała i sprzedawała spółki kapitałowe. Potem stopniowo nabieraliśmy coraz większego doświadczenia w zarządzaniu, pomocy prawnej, doradztwie gospodarczym, windykacji. Powiększaliśmy zakres działalności i zyskiwaliśmy poszerzające się grono klientów. Nadszedł czas na zmiany organizacyjne. Ze spółki matki wydzielały się stopniowo różne zależne spółki zajmujące się wąskim zakresem specjalizacji, w myśl zasady, że jak ktoś się zna na wszystkim to znaczy, że się nie zna na niczym. Zarówno spółka matka jak i spółki córki mają tę samą lokalizację w Warszawie na ulicy Czerniakowskiej. PB Akord do dnia dzisiejszego zaś zajmuje się obrotem spółkami, w tym szczególnie interesujemy się spółkami zadłużonymi.

Nasze cele

Od początku naszej działalności staramy się być tarczą chroniąca przedsiębiorców w szczególności przed zaostrzającą się polityką prawno-skarbową, gdyż zwykły przedsiębiorca nie ma szans w zderzeniu z aparatem Państwa. Przez cały okres działalności uczymy się na błędach własnych oraz innych firm i stale się rozwijamy doskonaląc sposoby pracy i możliwości pomocy innym. Robimy to na czym się znamy i robimy to dobrze!

O co dbamy

Korzystając z naszych usług, nasi Klienci otrzymują przede wszystkim gwarancję, że chcemy by odnieśli oni, dzięki spotkaniu z nami, korzyści. Dlatego dbamy o ich interesy dokładnie tak samo starannie jak o własne. Ponadto decydując się na kontakt z nami pamiętaj, że naszą największą troską jest bezpieczeństwo i poufność przekazywanych informacji. Wszystkich naszych pracowników obowiązuje tajemnica zawodowa, zaś przekazywane informacje są chronione z najwyższą starannością. Jeżeli nie dojdzie do podpisania porozumienia wszelkie informacje pozyskane od klienta są niszczone.