Procedura

Jeżeli osiągnąłeś etap, w którym Twoja firma:

 • stoi u progu bankructwa lub już zgłosiła upadłość;
 • nie zgłosiła upadłości w odpowiednim momencie przez co zarząd odpowiada za długi w pełni swoim majątkiem;
 • wspólnicy lub zarząd utracili chęci i możliwości podtrzymywania działania spółki;
 • zadłużenie firmy urosło do rozmiarów przekraczających możliwość jego obsługi;
 • spółka nie posiada już środków nawet na ogłoszenie upadłości i ochronę przed wierzycielami

To jest to typowa sytuacja w której potrafimy pomóc. śmiało zadzwoń do nas. Umówimy  się na spotkanie i porozmawiamy o Twoich kłopotach. Od lat specjalizujemy się  w tak trudnych sprawach jak właśnie Twoja. Z pewnością znajdziemy właściwe wyjście dopasowane konkretnie do Twojej sytuacji, gdyż do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

W każdej prowadzonej przez nas sprawie najważniejszym dla nas celem jest ochrona naszych klientów przed wierzycielami oraz wszelkimi konsekwencjami związanymi z trudną sytuacją w firmie. Po analizie zaproponujemy najlepsze rozwiązanie by zdjąć z Ciebie zagrożenia, byś  mógł spać spokojnie. Pierwsze spotkanie informacyjne jest niezobowiązujące i całkowicie darmowe.

Głównym filarem naszej działalności jest obrót  udziałami w spółkach kapitałowych. Dlatego

 • Kupujemy spółki w krytycznych sytuacjach, nawet w upadłości.
 • Pośredniczymy w sprzedaży udziałów w spółkach prawa handlowego,głównie w pakietach 100% zapewniających całkowitą kontrolę nad spółką,
 • Tworzymy nowe podmioty gospodarcze na bazie przedsiębiorstw które utraciły płynność z różnych przyczyn.
 • Przejmujemy spółki i występujemy w roli upadłego.
 • Prowadzimy likwidację firm.
 • Nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do naszego kraju ,skupujemy spółki z całej Europy.

Cel naszych działań

Przede wszystkim jesteśmy po to, aby przejąc od Państwa obsługę firmy w sytuacjach, kiedy rozmowy z wierzycielami nie przynoszą efektów, rośnie lawina długów i pozwów, niesolidni odbiorcy nie przejmują się Waszymi monitami. Już nie macie sił, czasu i zapału do prowadzenia firmy.

 Dlaczego zrobimy to lepiej od poprzedniego zarządu?

Nasze decyzję nie są obciążone emocjonalnym stosunkiem do wierzycieli, dostawców, pracowników. Ponadto posiadamy wieloletnie doświadczenie w trudnych i zawiłych obszarach działalności, jaką jest likwidacja, zawieranie układów z wierzycielami, postępowanie upadłościowe, pozyskiwanie środków finansowych dla firm i oddłużanie. Wiemy jak poruszać się w zawiłościach zobowiązań publiczno -prawnych. Mamy ogromne doświadczenie w windykacji.

Tok postępowania

Postępowanie składa się z kilku etapów:

etapy postępowania przy zakupie spółek
ETAP 1:
Analizujemy przekazane przez Klienta podstawowe dane o firmie: przedmiot działania, zatrudnienie, koszty bieżące, stan i struktura zobowiązań i należności.
ETAP 2:
Po analizie przekazanych danych formułujemy wstępną propozycję nabycia firmy/spółki. Jest to równoznaczne z zaproszeniem do dalszych rozmów.
ETAP 3:
Weryfikujemy przekazane informacje i analizujemy dokładnie jej stan finansowy w oparciu o kompletną dokumentację firmy. Etap jest często prowadzony w formie audytu.
ETAP 4:
Przedstawiamy ostateczną ofertę.
ETAP 5:
Podpisujemy notarialną umowę zbycia udziałów i przejęcia zarządu (po udzieleniu dotychczasowemu zarządowi absolutorium).