Sprzedaż firm

Firmy kupowane przez nas poddajemy sanacji, A po uzdrowieniu wystawiamy na sprzedaż. Możesz kupić spółkę z historią, ale w dobrej sytuacji ekonomicznej, pozbawionej ryzyka istnienia nieujawnionych zobowiązań. Jest to bardzo często korzystniejsze rozwiązanie niz zakładanie nowego podmiotu gospodarczego. Szczególnie odnosi się do spółek kapitałowych.

Jakie spółki spotkasz w naszej ofercie

Spółki polskie

Oferujemy zarówno spółki nowe jak i  z krótkim stażem oraz istniejące dłużej. W różnym stanie faktycznym: spółki pod kredyt, spółki bez zobowiązań
z historią gospodarczą oraz bez aktywności gospodarczej.

Spółki europejskie

Oferujemy gotowe spółki europejskie z krajów posiadających inną strukturę kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Spółki offshore

To spółki lokalizowane w tzw. rajach podatkowych, w których nie tylko obciążenia skarbowe są niższe. Również wymagania formalne są znacznie mniej restrykcyjne od tych wymaganych w europejskiej strefie gospodarczej firm

Spółki pod kredyt

Czyli spółki z historią gospodarczą pozwalającą na zaciąganie zobowiązań. W momencie przejęcia są w pełni przygotowane do prowadzenia dalszej działalności.