Sprzedaż firmy – sprzedam spółki gotowe do działalności

Firmy kupowane przez nas poddajemy sanacji, a po uzdrowieniu wystawiamy na sprzedaż. Tego typu biznes na sprzedaż staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Można kupić spółkę z historią, ale w dobrej sytuacji ekonomicznej, pozbawioną ryzyka istnienia nieujawnionych zobowiązań. Wiele osób ogłasza, że sprzeda spółkę z kredytem, która ostatecznie trafia do nas. Jest to bardzo często korzystniejsze rozwiązanie niż zakładanie nowego podmiotu gospodarczego. Szczególnie odnosi się do spółek kapitałowych.

Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż, bez zadłużenia komorniczego, które mogą Państwo dopasować do swojej działalności. Najczęściej wybierana jest przez naszych klientów spółka z o.o., której sprzedaż odbywa się przy obecności notariusza, aby nikt nie miał wątpliwości co do legalności wykonywanej transakcji. Sprzedaż firmy odbywa się po uprzednim sprawdzeniu wszelkich formalności oraz jej stanu wizualnego, dzięki czemu zdecydowany kupiec ma jasność sytuacji finansowej.

Sprzedaż zadłużonej spółki także wlicza się do naszej działalności. Podejmujemy się właściwej wyceny i kupna spółek, zanim zostanie ogłoszona upadłość. Dzięki temu sprzedaż firmy z długami daje nam możliwość odbudowania przedsiębiorstwa z pomocą innych inwestorów. Kiedy sprzedawana jest sp. z o.o., cena zawsze jest najkorzystniejsza dla naszych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dlatego sprzedaż zadłużonej spółki nie stanowi dla nas problemu. Coraz częściej można znaleźć na rynku firmy na sprzedaż, które zakupione w korzystnej cenie mogą wrócić do czasów swojej świetności.